WSPIERAJ
misję fundacji

Twoja pomoc jest nam potrzeba aby skutecznie realizować naszą misję.

Bądź z nami i pomagaj tym, którzy niosą pomoc innym.

Czego Potrzebujemy

w Fundacji Webdone

Wsparcie Finansowe

Każda kwota robi różnicę. Otrzymane wpłaty pomogą nam regularnie wspierać potrzebujących. Dzięki wsparciu finansowemu możemy opłacić hosting, księgowość, koszty bieżące i rozwijać zaplecze techniczne fundacji.

Zasoby Ludzkie

Oddeleguj pracowników do pracy na rzecz Fundacji. Będziemy szczęśliwi mając do dyspozycji ekspertów, którzy zmodyfikują kod strony, pomogą z CSS lub stworzą grafiki do projektu.

Mentoring i Doradztwo

Miło byłoby mieć kogoś lepszego od siebie na pokładzie. Kogoś, kogo będziemy mogli zapytać o radę. Zostań naszym mentorem w zakresie marketingu internetowego, SEO czy UX.

Wsparcie Technologiczne

Dostawcy hostingów, rejestratorzy domen czy też twórcy wtyczek lub szablonów do WordPressa również są u nas mile widziani. Wasze technologie pomogą służyć naszym beneficjentom.

NASZE PLANY

Rozwój Fundacji w Zakresie Szkoleń

Nowi Trenerzy

Codziennie staramy się podejmować wysiłki w celu nawiązania kontaktów z nowymi psychologami i trenerami, którzy wesprą działania Fundacji Webdone i razem z nami będą realizować misję pomagania innym.

Nowe Programy

Korzystamy z wolontaryjnej pomocy trenerów i psychologów. Razem z nimi tworzymy nowe programy szkoleń i chcielibyśmy poszerzać wachlarz naszych treningów. Chcemy aby każda osoba z niepełnosprawnością znalazła u nas “coś dla siebie”.

Konsultacje 1:1

Planujemy uruchomić system bezpłatnych konsultacji online z psychologami.  Dzięki nim osoby z niepełnosprawnością będą mogły uzyskać niezbędne wsparcie nawet wtedy, gdy nie mają funduszy na opłacenie spotkań z terapeutą.

Jak Zostać Sponsorem
Fundacji Webdone?

To jest naprawdę proste. Odezwij się do nas!
Opowiemy Ci o naszej misji i dopasujemy plan współpracy do potrzeb i możliwości Twoich lub Twojej firmy.

Jeśli chcesz porozmawiać z nami twarzą w twarz, zaproponuj termin spotkania online na Skype, Google Meet lub Zoom.

Wypełnij Formularz