SZKOLENIA
Z WEBDONE

Prowadzimy zajęcia online dla osób z niepełnosprawnością w zakresie tworzenia projektów internetowych oraz treningi psychologiczne.

Są bezpłatne dla osób z niepełnosprawnością

Są łatwo dostępne, ponieważ odbywają się online

Są rzeczowe, inspirujące i dobrze zaplanowane

NASZ cel

Dostarczamy inspirujących, nieodpłatnych szkoleń dla osób z niepełnosprawnością. 

Szkolenia Fundacji Webdone

Osoby z niepełnosprawnością potrzebują aktywizacji, możliwości budowania kariery i budowania relacji. W tym celu Webdone oferuje szereg szkoleń w zakresie Informatyki oraz Treningi Psychologiczne.

Podczas organizowanych przez nas szkoleń online, potrzebujący nauczą się realizować od podstaw projekty internetowe.

Korzystając z warsztatów z psychologiem rozwiną kompetencje intrapersonalne i międzyludzkie.

Jeśli Jesteś Osobą z Niepełnosprawnością

Poniżej znajdziesz listę szkoleń i treningów jakie obecnie oferujemy. Jeśli jesteś zainteresowany którymś z nich, możesz od razu zapisać się na wybrany termin. Przygotuj się do spotkania notując sobie interesujące Cię pytania, a my w trakcie spotkania postaramy się na nie rzeczowo odpowiedzieć.

Jeśli masz pomysł na ciekawy projekt lub reprezentujesz grupę osób pragnących odbyć szkolenie/trening na wybrany przez siebie temat, skontaktuj się z nami na kontakt@fundacjawebdone.pl.

Szkolenia

Informatyka Webdesign

Nauczysz się jak stworzyć bloga lub stronę internetową. Z nami dowiesz się jak zaplanować od podstaw projekt internetowy, jak stworzyć logo, mierzyć ruch w witrynie i z jakich narzędzi korzystać aby planować sprawną pracę nad projektem. Dowiesz się też jak planujemy i realizujemy projekty w Fundacji Webdone.

9

"Mój Blog"

Naucz się jak stworzyć bloga w oparciu o WordPress i Divi. Dowiedz się jak dodawać i edytować wpisy, rozwijać bloga i dostosować jego wygląd do własnej wizji. Opis szkolenia >>

9

"Moja Strona WWW"

Naucz się jak stworzyć od zera stronę internetową w oparciu o WordPress i Divi. Zaplanuj menu, twórz sekcje i podstrony, edytuj treści, dodawaj grafiki i wiele więcej. Opis szkolenia >>

9

"Mój Projekt w Sieci"

Zaplanuj od podstaw swój projekt w internecie. Stwórz logo, opracuj grafikę, poznaj podstawy UX i zaplanuj efektywne działania w Social Mediach. Poznaj podstawy techniczne niezbędne do konfiguracji projektu. (Dostępne wkrótce!)

Szkolenia

Treningi Psychologiczne

Nasz fundacyjny psycholog i trener proponuje kilka treningów psychologicznych. Każdy wspiera codzienne funkcjonowanie i poprawia ogólny dobrostan. Podczas treningu dowiesz się jak możesz zwiększyć pewność siebie, poradzić sobie z pojawiającym się stresem, a także jak stać się bardziej asertywną osobą.

9

"Efektywna komunikacja"

Zdobądź umiejętność skutecznej komunikacji. Dowiedz się czym jest komunikacja, jakie przeszkody stoją na drodze do jej efektywności. Podczas warsztatu nauczysz się jak nadawać komunikat, który będzie zgodny z Twoją intencją. 
Opis szkolenia >>

9

"Pokonaj Stres"

Poznaj ćwiczenia oddechowe i skuteczne metody relaksacji. Dowiedz się czym jest stres, skąd się bierze i jak nad nim panować w krytycznych momentach. Naucz się praktycznych technik pracy z ciałem i umysłem. (Dostępne wkrótce!)

9

"Trening Asertywności"

Naucz się stanowczości i pewnego siebie wyrażania własnych opinii. Zyskaj głęboką wiarę we własne umiejętności i wzmocnij poczucie wewnętrznej siły. (Dostępne wkrótce!)

możesz pomóc!

Wesprzyj Szkolenia Webdone

Na razie prowadzimy treningi online, korzystając z narzędzi do wideokonferencji. Później będziemy organizować także treningi stacjonarne – bezpłatne lub dotowane z programów pomocy fundacjom realizującym tego typu cele.

Jeżeli jesteś psychologiem/trenerem lub Twoja organizacja jest w stanie wesprzeć Fundację Webdone w zaplanowaniu i realizacji szkoleń, napisz do nas maila na adres szkolenia@fundacjawebdone.pl.