Misja i Wizja

Naczelnym celem Webdone jest konkretna pomoc organizacjom non-profit i osobom z niepełnosprawnościami. Wierzymy, że współpraca z nami przyniesie wymierne korzyści obu tym grupom.

Wykorzystujemy wieloletnie doświadczenie w IT oraz kontakty, aby tworzyć profesjonalne strony internetowe oraz prowadzić przydatne szkolenia w zakresie informatyki i treningi psychologiczne.

NASZA MISJA

Dostarczamy profesjonalne usługi dla naprawdę potrzebujących.
Bez opłat.

Wspieramy organizacje non-profit, budując dla nich profesjonalne strony internetowe oraz pomagając w kompleksowym kreowaniu wizerunku i budowaniu zasięgów ich kampanii oraz programów. Chcemy aby nasze działania wpływały na większy sukces organizacji pozarządowych.

Wspieramy osoby
z niepełnosprawnościami.

Osoby z niepełnosprawnościami często przebywają głównie w swoich domach. Wiele z nich korzysta z rent i nie ma środków na rozwój zawodowy ani osobisty.

Pomagamy im organizując nieodpłatne treningi i szkolenia. Forma internetowych spotkań umożliwia skorzystanie z nich bez względu na formę niepełnosprawności.

Wizja Fundacji Webdone

Nasz świat to miejsce, w którym organizacje pozarządowe mają profesjonalne narzędzia i kompetencje potrzebne do skutecznej promocji oraz współpracy z darczyńcami i wolontariuszami.

W tym świecie osoby z niepełnosprawnościami nie boją się skonfrontować ze światem, wyjść z domu, rozwijać swoje pasje i zawalczyć o siebie na rynku pracy.

Wartości Fundacji Webdone

Współpraca

Najważniejsze dla nas jest odpowiednie podejście do współpracy i prawdziwe zaangażowanie w sprawy organizacji, z którymi pracujemy.

Zależny nam na ich sukcesie – zarówno doprowadzeniu projektu strony do końca, a także w konsekwencji – osiąganiu przez nią celów organizacji.

Profesjonalizm

Podchodzimy profesjonalnie do realizowanych projektów. To, że pomagamy nieodpłatnie, nie zmienia tego, że dajemy z siebie 100%.

Zaangażowanie

Współpraca z nami jest dynamiczna. Na bieżąco omawiamy cele na dany tydzień i budujemy projekty w oparciu o sprawdzone metodologie. Zależy nam na skuteczności naszych działań i Waszych projektów.

Komunikacja

Współpraca między ludźmi wymaga skutecznej komunikacji. Dlatego jesteśmy dostępni pod telefonem, mailem czy na komunikatorach. Sprawdzone metody kontaktu i szacunek w dialogu dają nam pewność skutecznego działania i kreowania pozytywnych relacji.

Wesprzyj misję Webdone

Zostań sponsorem