Harmonogram Szkoleń
TRENINGI PSYCHOLOGICZNE

10.04.2021
10:00-13:00
“Efektywna komunikacja”

Zdobądź umiejętność skutecznej komunikacji. Dowiedz się czym jest komunikacja, jakie przeszkody stoją na drodze do jej efektywności. Podczas warsztatu nauczysz się jak nadawać komunikat, który będzie zgodny z Twoją intencją.

Data wkrótce!
“Pokonaj Stres”

Poznaj ćwiczenia oddechowe i skuteczne metody relaksacji. Dowiedz się czym jest stres, skąd się bierze i jak nad nim panować w krytycznych momentach. Poznaj praktyczne techniki pracy z ciałem i umysłem.

Zapisy wkrótce!

Data wkrótce!
“Trening Asertywności”

Naucz się stanowczości i pewnego siebie wyrażania własnych opinii. Zyskaj głęboką wiarę we własne umiejętności i wzmocnij poczucie wewnętrznej siły.

Zapisy wkrótce!

Harmonogram Szkoleń
INFORMATYKA (WEBDESIGN)

Data wkrótce!
“Mój Blog”

Naucz się jak stworzyć bloga w oparciu o WordPress i Divi. Dowiedz się jak dodawać i edytować wpisy, rozwijać bloga i dostosować jego wygląd do własnej wizji.

Zapisy wkrótce!

Data wkrótce!
“Moja Strona WWW”

Naucz się jak stworzyć od zera stronę internetową w oparciu o WordPress i Divi. Zaplanuj menu, twórz sekcje, edytuj treści, dodawaj grafiki i wiele więcej. 

Zapisy wkrótce!

Data wkrótce!
“Mój Projekt w Sieci”

Zaplanuj od podstaw swój projekt w internecie. Stwórz logo, kreuj grafiki w Canva, poznaj podstawy UX i zaplanuj działania w Social Mediach. Poznaj podstawy techniczne niezbędne do konfiguracji projektu.

Zapisy wkrótce!